#76965
Kris
Uczestnik

To dobrze. U mnie też pozytywne efekty po Relatonicu max, zdecydowanie lepiej niż po originalu.
Tak szczerze, na Twoim miejscu brałbym Comfortil Max w cyklach i Relatonic Max ciągle do momentu aż poczujesz się konkretnie lepiej (deficyt GABA na poziomie 10-15 ?), ponieważ według wyniku testu z tym masz najwięcej do zrobienia. Ale to tylko mój punkt widzenia 🙂 Wiadomo, że Pan Artur najlepiej doradzi. Memostim wrzuciłbym obojętnie kiedy. Pewnie przy mniejszym deficycie GABA lepiej go odczujesz. Aniracetam także został mi polecony ostatnio, jako racetam działający dobrze od strony nastroju (GABA, serotonina). U Ciebie może być to bardzo ciekawa opcja – 'atak’ z każdej możliwej strony na GABA 🙂 Nie wiem tylko czy za bardzo nie zamuli cała ta mieszanka? Gdyby tak się stało, może Memostim by to wyrównywał, nie wiem, ale sporo by tego było sumarycznie. Ciekaw jestem jak sam Comfortil działa, czy muli lub tylko tonizuje.

Ogólnie chciałem zrobić większe zamówienie, rozpisałem sobie suplementację do maja/czerwca, ale wciąż nie ma Relatonica Max i na dodatek skończył się Adaptonic Max. Dlatego też siedzę i kombinuję jak to inaczej rozplanować 😉