Strona główna Forum DYSKUSJE Preparaty marki SWISS HERBAL Początek przygody… ;) Odpowiedz na: Początek przygody… ;)

Kris
Uczestnik

Może na początku zinterpretuje wyniki aktualnie wykonanego testu.
Po pierwsze znaczny spadek deficytów dopaminowych. Poprawiona także acetylocholina. GABA nieznacznie ruszone, natomiast serotonina minimalnie w dół. Jest to dla mnie zrozumiałe – poza Comfortilem Max suplementy w stacku są pobudzające (działają na neuroprzekaźniki wzbudzające – dopaminę i acetylocholinę). Prawdopodobnie bez Comfortilu Max GABA poszłaby w dół.
Część pierwsza testu, natura, w każdym aspekcie została poprawiona, tutaj duży plus.
Tyle odnośnie cyferek.

W kwestii kolejnego zamówienia.
Memostim Max i Comfortil Max – zalecane są cykle 4 lub 6 tygodni. Subiektywnie myślę, że można zrobić w sumie 8 tygodni na nich pod warunkiem, że po takim długim cyklu będzie zastosowana spora przerwa (minimum 4 tygodnie). Czyli:
Memostim Max
Comfortil Max
LTP-Focus Max
Serotine original (myślę, że należy to włączyć, przynajmniej 1 kapsułka przed spaniem, może małe opakowanie? lub ostatecznie próbka)

Po drugim cyklu myślałbym już o regulatorach, czyli:
Neuridine original (wersja Max nie ma sensu skoro CDP-Cholina jest osobno w sporo większej dawce)
CDP-Cholina & Cholina
Sulbutiamina & Alcar
Relatonic Max
Zestaw ten miałby na celu upregulację dopaminową, regenerację (odbudowę i rozwój) układu nerwowego, regulację acetylocholiny i regulację GABA.