#77206
teges
Uczestnik

Sorry, pokręciłem trochę: w stacku mam Sulbutiamina + ALCAR oraz Fenylopiracetam + DMAE (dostałem po rozmowie z p. Arturem, nie ma chyba jeszcze tego w sprzedaży).

Teoria z dopaminą i adrenaliną bardzo ciekawa 🙂 Rzeczywiście może tak być. To kawałek wiedzy, który może mi się przydać przy obserwowaniu swoich reakcji 🙂

Jeszcze definitywnie nie przekreśliłem stacka. Mam wrażenie, że korzystny efekt powoli się stabilizuje (koniec 3 tygodnia suplementacji). Wczoraj czułem się rewelacyjnie, dzisiaj mam mniej energii, ale nie mam już lękowych i smutnych myśli. Przestraszyłem się działania tego zestawu, bo po prostu zrobiłem się depresyjny – nie dość, że nie byłem w stanie wykorzystywać nowych okazji życiowych, to zacząłem się zachowywać tak, że mógłbym stracić niektóre z rzeczy, które dotychczas zdobyłem (głównie w życiu zawodowym). Totalne zwątpienie, smutek i dużo lęku. Na szczęście zaczyna się robić lepiej. Jeśli ta poprawa się utrzyma, to pewnie pozostanę przy stacku na dłuższy czas. Jaki okres upregulacji zalecasz?