#77210
teges
Uczestnik

Bardzo ciekawy mechanizm. Skąd się w ogóle wziął pomysł na takiego stacka?

Możliwe, że jestem akurat w trakcie przechodzenia w inny tryb energetyczny. Już trzeci dzień psychicznie czuję się normalnie. Z energią różnie, ale to wiadomo – zależy od wielu czynników. Grunt, że wraca mi motywacja do działania.Jeśli taki trend się utrzyma w kolejnych dniach, to będę kontynuował upregulację.

Nie wiem na ile to autosugestia (ryzyko większe po rozmowie z Tobą ;), ale rzeczywiście czuję, że wchodzę w inny tryb energetyczny. Chce mi się działać, jednak sinusoida tej energii jest łagodniejsza, bardziej rozciągnięta w czasie, nie jest to dopaminowy, gwałtowny zryw. Co do kreatywności, to rzeczywiście jest wzrost, zdecydowanie więcej mam pomysłów.

Wydaje mi się, że GABA mam obecnie w porządku. Wcześniej upregulowałem Relatonicem Max. Później sporo czasu brałem Ashwagandhę. Nie wiem, czy to możliwe, ale obecnie brany stack też mam wrażenie, że mnie uspokaja (tj. nawet jeśli odczuwałem długofalowe niepokoje, to krótkoterminowe stresy mnie nie brały, np. niemal kompletnie zobojętniałem na konfliktowe sytuacje na drodze, a wcześniej strasznie się ciśnieniowałem podczas jazdy, gdy ktoś mi się chamsko lub bezmyślnie zachował).