Strona główna Forum DYSKUSJE Strategie suplementacji Pomoc w doborze suplementacji – test braverana Odpowiedz na: Pomoc w doborze suplementacji – test braverana

#77253
teges
Uczestnik

Stosowałem Relatonic Max na dzień i nie miałem problemu z zamuleniem. Ten suplement uspokaja, relaksuje, ale w efekcie nawet miałem więcej energii (neurotyczność wykańcza…). No i to dobry pomysł, żeby go stosować już na początku neuroregulacji, bo GABA często zaburza równowagę pozostałych neuroprzekaźników. Serotine na noc to dobry pomysł, da Ci głęboki sen i regenerację.

Co do upregulacji serotoninowej, to u mnie występuje trochę dziwny efekt – mam deficyty w tym obszarze, jednak suplementacja w tym kierunku obniża mi nastrój. Nie czuję się dobrze po suplementach proserotoninowych, bo robię się ospały, otępiały, smutny. Zastanawiam się, na czym to może polegać, ale na razie nie mam pomysłu. Za to bardzo dobrze na mnie wpływa podbijanie GABA i dopaminy (GABA mam życiowy niedobór, za to dopamina to najsilniejszy aspekt mojej natury).