#77308
icantsleepagain
Uczestnik

Melatonina jest pomocna w problemach ze snem, ale radzę bardzo małe dawki i jak już doprowadzisz sen do porządku, to stosuj tylko od czasu do czasu, w razie potrzeby. Gaba w kapsułkach niektórym pomaga, innym nie, więc nie zaszkodzi spróbować 🙂

Kiedyś to forum było bardziej aktywne, to się udzielałem, teraz nieco mniej. Czasem wpadnę i odpowiem 🙂  Ja nadal nie czuję się normalnie – cokolwiek to znaczy 😀 – ale jest o wiele lepiej niż było. Okazało się, że mam spory deficyt gaba. Pomógł mi z tym Fasoracetam, regularna medytacja, no i Ashwagandha. Na motywację pomogła mi również solidna dyscyplina. Po prostu przestałem szukać motywacji, ignorowałem lęk i zmuszałem się do czynności, a z czasem przychodziło to coraz łatwiej. Co jeszcze mi pomogło? Prl 8-53, bo po tym chce się po prostu robić pożyteczne rzeczy, jest motywacja, pamięć zdecydowanie lepsza i hamuje działanie serotoniny, a wzmaga dopaminy i acetylocholiny. Jak stosuje się to razem z Coluracetamem(podjęzykowo), nastrój jest lepszy i wzmacnia działanie w taki sposób, że megaskupienie od prl 8-53 jest bardziej rozproszone i wielowątkowe, co sprzyja kreatywności. Natknąłem się w internecie na informację, że pomaga nawiązywać kontakty społeczne, ale jak dla mnie to po prostu sprawia, że człowiek nie martwi się tym, co inni myślą albo jak zareagują na twoje słowa, bo jesteś zbyt pochłonięty tym co mówisz i robisz.