#77366
Michał
Uczestnik

Muszę jednak sprostować to co napisałem i przeprosić wszystkich co to czytali i się zasugerowali.
Miałem taką sytuację, że mam zarówno słabą dopaminę i acetylocholinę w teście. Na początku zabrałem się do brania mocnej L-dopy firmy Pure 250mg. Kompletnie mnie to usypiało i musiałem odstawić. Memostim Max spowodował tak samo mocną senność i Zen cafe Max (próbki) także.

Dzwoniłem do instytutu w tej sprawie i Pan Artur powiedział mi, że muszę najpierw wzmocnić acetylocholinę albo brać jednocześnie na to i na to. Powiedział, że Zen-cafe Max jest jeszcze mocniejszy na dopaminę od Memostimu max.

Nie chciałem się z wycofywać z cyklu, kombinowałem później brałem Adrafinil i CDP cholinę + Alcar. Adrafinil trochę uwrażliwił mi neuroprzekaźniki dopaminowe. W acetylocholinie też była lekka poprawa od choliny. Nie tędy jednak droga bo to są nootropy a nie regulatory.

Teraz biorę tylko jedną kapsułkę Memostim original (słabszy) na śniadanie i 3 kapsy LTP Focus Max. Dodało mi energii, nie usypia mnie i widzę poprawę w obu neurprzekaźnikach.