#77421
teges
Uczestnik

Współczuję Ci tak ciężkiego okresu w życiu. Mam nadzieję, że uda Ci się to przezwyciężyć 🙂 Suple na pewno nie rozwiążą problemów, ale wg mnie mogą być dobrym elementem wychodzenia z dołka. Z twojego opisu stawiałbym na to, że brakuje Ci dopaminy i pewnie stymulacja w tym kierunku dałaby największe efekty. Ale to tylko gdybanie. Najlepiej zacznij od wykonania testu Bravermana i zobacz, co Ci poleci SHI.

Tak jak napisałem – same suple nie rozwiążą problemu. Mogą Ci pomóc, dać Ci energię i równowagę potrzebną do wprowadzania zmian. Kontakt z psychologiem to dobry pomysł. Poza tym może spróbuj wprowadzić do swojego życia elementy, które pomogą Ci zachować równowagę i dadzą Ci więcej energii, takie jak ćwiczenia fizyczne, medytacja, może jakieś hobby. Standardowo – trzeba się czymś zająć, a do tego najlepiej czymś, w czym będziesz coś osiągał (nie w porównaniu z innymi, całkowicie dla siebie).

Akurat trafiłem na taki artykuł, może się przyda 😉 – https://www.huffingtonpost.com/bj-gallagher/buddha-how-to-tame-your-m_b_945793.html