#77491
hubi
Uczestnik

Ten brainfog był spowodowany jednak braniem alpha gpc + dwuwinian choliny (jest takie połączenie na swissherbal) polecane do brania z fenylopiracetamem. Sorki za mentlik trochę, ale testuję najlepszego stacka dla mnie i moga wyniknąć błędy. Wczoraj wziąłem te 2 choliny razem z memostimem i fenylopiracetamem i po pojawieniu się brainfoga zrzuciłem to wszystko na memostim, chyba aby odwrócić uwagę od nieudanego zakupu (ost. zakup to był właśnie fenylo + 2 choliny w jednym produkcie). Dzisiaj wziąłem fenylo + te choliny i znowu brainfog (miałem ważne sprawy do załatwienia..) Jednak na szczęście wziąłem pod wątpliwość jednak tą cholinę zamówioną ze SH. Kupiłem apteczną CDP-Cholinę i odrazu mój mózg wyraźnie wrócił do pracy (po paru minutach od wzięcia xD). Nie mówię, że Alpha-gpc + dwuwinian to słaby produkt, ale być może łączenie ich obu to przesada dla początkujących (400mg tego i 400mg tego naraz xD). Różnią się także działaniem – alpha działa dosadniej, bezpośrednio i uspokajająco a cdp trochę dyskretniej i motywująco (podobno smyra dopaminę a to mi bardziej potrzebne). Czuję się trochę oszukany widząc takiego kombosa w proponowanych substancji do fenylopiracetamu.