#77509
Calkins
Uczestnik

Dzięki za pomoc.

Dla mnie kluczową informacją jest to co napisałaś: „“Życiowy niedobór” to obszar neurogospodarki, który jest najbardziej podatny na zaburzenia pod wpływem czynników zewnętrznych.” – teraz wiem o co chodzi w tej koncepcji.

„nie jest z Tobą źle ” – generalnie subiektywnie od pół roku czuję się zajebiście (no może trochę, większe kłopoty z pamięcią krótko i długotrwałą – (wiek 44 lata) i to chciałbym poprawić), ale reszta uległa BAAAAAAAAAAAAAAARDZO DUUUUUUUUUUUUUŻEJ zmianie od czasu kiedy zmieniłem sposób odżywiania na Intermittent Fasting (20/4). Polecam wszystkim – od tego momentu mam zdecydowanie więcej energii (nawet wizyta w siłowni po 18 godzinach od posiłku nie robi na mnie żadnego negatywnego wrażenia a nawet jest tak, że po jedzeniu ćwiczy mi się gorzej).

Protokół IF zrobił ma na mnie największy wpływ w sferze psychicznej: radość z życia, dużo więcej energii, kreatywność itp. itd. !!! Jestem żywym przykładem, że mózg na ciałach ketonowych (lipidy) + troszkę glukozy z procesu glukogenezy działa dużo sprawniej niż na samej glukozie.