#76950
Kris
Uczestnik

Mam problemy z dodaniem postu, za pierwszym razem ucięło, za drugim nie mogę wkleić reszty.

TEKST – tutaj jest reszta tekstu

[Tekst uzupełniony przez Administratora]

Cieszę się, że zaproponowany przeze mnie 'zestaw startowy’ jest w porządku. Faktycznie nie skojarzyłem, że Comfortil max będzie dostępny już na dniach, dlatego jak najbardziej jest to lepsza opcja od Relatonica na początek. Po sobie widzę, że najlepiej jest jak najszybciej zbić największe deficyty, i potem można 'bawić się’ dalej.

Alkohol może deregulować GABA. Podejrzewam, że lek który brałeś także miał swój udział na kształt aktualnej gospodarki neuroprzekaźnikowej. Aktualnie nie bierzesz żadnych leków (niektóre mogą mieć interakcje z preparatami SHI)? Autorix to jest poprawna nazwa leku? Pytam, bo często przewija się nazwa podobnego leku, mianowicie Aurex (ssri – citalopram), który może być bardziej popularny i na pewno negatywnie wpływa na sferę dopaminową. Niestety miałem okazję się o tym przekonać na własnej skórze (konkretniej escitalopram, też ssri). Ja miałem deficyty DA na poziomie 19 i już czułem się bardzo źle. Przy Twoim 22 na 25 trudno jest mi sobie wyobrazić jak się czujesz, pewnie nazwa tematu najlepiej to oddaje 🙂 Aktualnie deficyt dopaminowy zmniejszył się u mnie z 19 na 13, tak więc efekty suplementacji są. Będzie dobrze 🙂