#77022

Witam serdecznie i dziękuję za możliwość śledzenia przebiegu pańskiej regulacji. Szczegółowy zapis przedstawionej powyżej suplementacji oraz towarzyszących im neurofizjologicznych zmian pozwala nie tylko na bieżąco monitorować / korygować pańską optymalizację, ale również uczyć się na Pana indywidualnym przykładzie. Liczymy na to, iż wszystkie informacje, które przekaże Pan nam i innym użytkownikom, będą dowodem na to, iż świadome podejście do swojego organizmu jest kluczem do wprowadzenia skutecznej strategii optymalizacyjnej oraz maksymalizacji swojego życiowego potencjału. 

Pozwoli Pan, że będziemy się przyglądać pańskim postępom, ograniczając nasze komentarze do minimum. Samodzielna praca jest najważniejsza i cieszy nas, że tak dobrze się Pan w niej odnajduje.

Jeśli chodzi o wskazówki na tym etapie procesu optymalizacyjnego, to mogę zaproponować Panu dopełnienie terapii up-regulacyjnej / neuroregeneracyjnej poprzez wzmocnienie aktywności mitochondrialnej. Sądzę, iż ciekawym dodatkiem w drugim cyklu Neuridine / Omega-3 / CDP-Cholina / Sulbutiamina może być NEURO-Q10 MAX, o którym wspominałem Panu przy okazji naszej ostatniej rozmowy. Jego działanie oparte jest o koenzymQ10 oraz kompleks anytutleniaczy, witamin lipofilowych (A, D, E) i aminokwasów, które wspomagają proces mitogenezy oraz oczyszczania komórek z produktów przemiany materii.

Preparat NEURO-Q10 nie jest dostępny jeszcze w ofercie sklepu, ale postarałem się, by otrzymał Pan darmowe opakowanie jako dodatek do pańskiego ostatniego zamówienia. Preparat ma wyjątkowo synergiczne działanie z NEURIDINE jak i z RELATONIC MAX czy ADAPTONIC MAX.