#77036
teges
Uczestnik

Jeszcze 3 ciekawostki, o których zapomniałem:

– mimo, że sen mam już wyregulowany, kawa wypita nawet rano spłyca mi go drastycznie; zastanawiam się, czy to nie jest efekt zwiększenia efektywności mojego układu dopaminergicznego na drodze dotychczasowej suplementacji, przez co ta używka działa na mnie dużo mocniej niż wcześniej.

– w dotychczasowych obserwacjach dziwiło mnie to, że probiotyk może powodować bezsenność, więc gdy już wyregulowałem sen, zrobiłem eksperyment i wziąłem 1 pigułkę Probiotic 10 rano – w nocy miałem problem ze spaniem, co potwierdziło wcześniejsze spostrzeżenia. Ergo: probiotyki mogą powodować bezsenność, chociaż nie mam pojęcia, jaki jest mechanizm…

– kiedyś miałem kilka nieudanych podejść do LTP-Focus – opinie na temat tego produktu są bardzo dobre, jednak u mnie nie powodował żadnych pozytywnych skutków, jedynie duże napięcie i nerwowość. Napięcie było takie, że po jednym zażyciu naciągnąłem sobie mięsień podczas wykonywania normalnych, domowych czynności (!). W przeciągu kilku ostatnich dni zrobiłem kolejny eksperyment z tym suplementem i tym razem jest rewelacyjnie – szybkie i ostre myślenie, chęć do pracy, pobudzenie, ale nie jest to rozdrażnienie jak wcześniej. Wychodzi na to, iż LTP-Focus wymagał wcześniejszego wyregulowania gospodarki neuroprzekaźnikowej – winiłbym za niskie GABA, teraz już podbite do wystarczającego poziomu.