#77040
Kris
Uczestnik

Czyli niestety tak jak u mnie z Oksyracetamem. Bardzo dobrze działa na cyklu, natomiast po coś zostaje, ale raczej niewiele.
Bardzo fajnie, że Ashwagandha tak zadziałała. Może po zaktywizowaniu i pobudzeniu acetylocholinowym spowodowanym Noopeptilem potrzebowałeś jakiegoś tonizera i Ashwa doskonale się w tym sprawdziła. U mnie podobnie było na Comfortilu Max z początku – weszła zamułka, która minęła lub się przyzwyczaiłem i teraz jest ok. Zobaczymy co będzie w przerwie.

Który stack masz na myśli? Oksyracetam&Cholina, Memostim Max, Zen-Cafe Max czy ten upregulacyjny?
Pytam, ponieważ kojarzę że pisałeś iż nie działają na Ciebie racetamy, a w tamtym wątku była mowa o dwóch opcjach.

Jeśli chodzi o kawę – tak, po upregulacji dopaminowej może działać mocniej niż kiedyś. Sam tego doświadczyłem po pierwszym cyklu. Kawa wypita około godziny 15-stej powodowała spore problemy ze snem, kiedy wcześniej zdarzało się i pić o 19-stej i bez problemu zasypiałem. Kwestię tą można rozwiązać w sposób, który zaproponował p. Artur, czyli zamiana kawy na zieloną herbatę. W zielonej herbacie poza kofeiną jest l-teanina i egcg, które 'wygładzają’ jej działanie/pobudzenie. W moim przypadku to się sprawdza. Ostatecznie Zen-Cafe original – podobnie, choć nieco mocniej pobudzi od zielonej herbaty (ale słabiej od kawy). Mowa cały czas o gospodarce neurofizjologicznej, w której odbyła się upregulacja dopaminowa.

Odnośnie probiotyku nie wypowiem się, nie znam tematu.

Przy LTP-Focus Max zgadza się. Miałem ten sam problem. Spięcie, nerwowość, impulsywność, rozdrażnienie zamiast oczekiwanego pobudzenia motywującego. Po częściowym wyregulowaniu GABA zaczęło działać jak należy. Zacząłem od 1 kapsułki za radą p. Artura i było ok. 2 kapsułki także poprawnie zadziałały, bez spięcia.
W opisie przedmiotu powinno być podane, wymagania: deficyt GABA maksymalnie XX 🙂