#77054
Kris
Uczestnik

Prawdopodobnie wynika to z tego, że Noopept/Noopeptil działają wzbudzająco, natomiast preparaty GABA`ergiczne hamująco, dlatego mogą wzajemnie znosić swoje działanie. Ja w tym wypadku wolę stosować pobudzacze z rana (ostatnia dawka po południu), natomiast tonizery/uspokajacze wieczorem lub przed spaniem – wtedy jest korzyść z jednych i drugich.
Noopeptil Max testowałem tylko z próbek i w połączeniu z całym stackiem upregulacyjnym powodował u mnie nadmiar acetylocholiny przez co nie czułem się dobrze. Nie bawiłem się poza tym w Noopept. Stosowałem Oksyracetam & Cholina i działał na mnie dobrze (prawdopodobnie wrócę do niego, aczkolwiek nie wykluczam kolejnego podejścia do Noopeptilu Max po zakończeniu drugiego cyklu dopaminowej upregulacji). Z tego co pamiętam z moich konsultacji z p. Arturem, Noopept to silniejszy środek od Oksyracetamu (Noopeptil Max powinien być najmocniejszym prokognitywnie preparatem z oferty sklepu).
Co do najwyższej jakości produktów z SHI nie mam żadnych wątpliwości, a uwierzcie mi, sporo już tu kupiłem.