#77067
Kris
Uczestnik

Ashwagandha wykazuje aktywność GABA-mimetyczną, cokolwiek to znaczy. Można to rozumieć, że 'małpuje’ GABA`ę, ale jak to dokładnie zinterpretować nie wiem. Z wyczytanych informacji wynika, że zioło to przede wszystkim uwrażliwia receptory serotoninowe.

@maciasss – upregulacja polega na uwrażliwieniu receptorów. Pisaliśmy o tym w Twoim wątku i poleciliśmy Ci ten proces jako drugi cykl, po Memostimie.

Racetamom dajcie czas na rozkręcenie się 🙂 Doraźnie może coś zadziałać, ale faktyczny, pełny efekt pojawia się po około 2-2,5 tygodniach. Oksyracetam w ten sposób rozpoczął działanie u mnie, natomiast Aniracetam (aktualnie go biorę) 'zaskoczył’ dopiero po 3 tygodniach. Wcześniej 'coś się dzieje’, ale pełne działanie odczułem po dłuższej suplementacji. Ktoś zapyta: 'to po co brać skoro podziała przez 2-3 tygodnie i zaraz trzeba przerwę robić?” Pytanie słuszne i trochę jest to uciążliwe (finansowo także – należy zaopatrzeć się w minimum 2 opakowania po 60 kapsułek, aby starczyło na 40 dni – 3 kapsułki dziennie), ale mimo tego uważam że warto. Korzyści, przynajmniej w moim wypadku, są zdecydowane.