#77134
teges
Uczestnik

Na mnie Noopeptil działa dokładnie tak jak na Ciebie. Jestem po nim bardzo racjonalny, emocje są, ale nie odgrywają kluczowej roli. Mi się ten stan podobał, bo przekładał się na sprawniejsze funkcjonowanie. Przykłady:

– poruszanie się (czy to podczas ćwiczeń, czy nawet normalnie, na co dzień) było dużo pewniejsze, bez wahań i zbędnych ruchów.

– podejmowanie decyzji było dużo szybsze – zauważyłem, że nie fiksowałem się za długo na jednej rzeczy. Jeśli zaczynałem nad czymś myśleć, to w pewnym momencie pojawiało się takie automatyczne „cięcie” – 3-4 kroki rozumowania i czas na wyciągnięcie wniosku. Zero niekończących się, przydługich rozmyślań nad tym, co zrobić.

– brak wątpliwości o charakterze ogólnym, „życiowym”, czyli mam plan i go wykonuję, a w chwili obecnej skupiam się na pracy bieżącej

 

Do tego wszystkiego dochodzi sprawniejsza praca mózgu (pamięć, koncentracja, logika), czego łączny efekt jest taki, iż wzrasta cała moja skuteczność. Niestety – efekty utrwaliły mi się w stopniu małym.

Rozwiązaniem twojego problemu byłaby jakaś dobra upregulacja. Tutaj jednak musiałby Ci poradzić ktoś bardziej kumaty w temacie. Możesz poszukać wątku, gdzie @Kris składał swój stack do upregulacji. Był bardzo fajny, chociaż nie wiem, czy w 100% dopasowany do twoich potrzeb.