#77145
teges
Uczestnik

Sporo byś chciał 😉 Zacznę od wsparcia fizycznego. Wydaje mi się, że siłę, kondycję i regenerację mógłbyś podciągnąć podnosząc poziom testosteronu. Od czasu do czasu stosuję sobie mieszankę Horny Goat i Tribulusa i bardzo fajnie na mnie wpływa – stabilizuje emocje, wyostrza umysł i daje lekkiego, fizycznego kopa. Nie testowałem pyłku sosnowego, ale też podobno jest dobrym suplementem na testosteron. Poza tym może w końcu pojawi się produkt SHI podnoszący poziom teścia, który zapowiadał się bardzo obiecująco (szczegóły znajdziesz w wątku http://pl.swissherbal.eu/forum/temat/propozycja-suplementu-na-testosteron/).

Podniesienie poziomu testosteronu to jedna rzecz, druga to ogólne wsparcie organizmu i tutaj poleciłbym coś, co już sprawdzałem i na mnie działało fajnie – kordyceps. Grzybek adaptogen, który polepszy samopoczucie i zwiększy poziom energii.

Teraz przejdę do umysłu, czyli zwiększania możliwości poznawczych. Jest bardzo prawdopodobne, iż po zastosowaniu dobrej suplementacji na testosteron i energię poprawi ci się praca mózgu i nie będziesz musiał już nic do tego dorzucać 🙂 Jeśli nie, to może w grupie racetamów znajdziesz coś, co da ci umysłowego boosta… Tutaj akurat nie wskażę Ci niczego konkretnego, bo mam małe doświadczenie (racetamy niezbyt na mnie działają, ale polecam, bo na większość osób działają dobrze lub nawet b dobrze).