#77176
screame3r
Uczestnik

Przepraszam, że ten temat tak wraca, ale jak mówiłem chciałbym się radzić tutaj na bieżąco, ponieważ wciąż mam pytania odnośnie tego samego zestawu.

Stosuję cały czas SEROTINE™ i faktycznie – pomogło bardzo. Wystarcza mi jedna kapsułka przed snem i dobrze się wysypiam, często pamiętam sny, czuję się lepiej za dnia. Jak jest gorzej, to po prostu biorę jeszcze jedną w ciągu dnia.

Zacząłem też chodzić na siłownię i stosuję lepszą dietę. Ogólnie wszystko się poprawia 😉

Mam problem jednie z SULBUTIAMINA + DMAE, ponieważ po prostu nie mogę jej stosować. Boli mnie po niej głowa, obojętnie ile bym nie wziął, a efektów nie odczuwam żadnych (a takowe miały miejsce na przykład podczas stosowania Noopeptilu Max. Dostałem także próbkę Oxiracetam & Choline, ale tam po sugerowanej dawce trzech kapsułek, myślałem że wybuchnie mi głowa. Tak więc efekt ten sam. Jakieś pomysły/rady? Będę wdzięczny za odpowiedzi.

Edit: Dodam także, że na razie nie kupowałem innych suplementów. Tak jak mówiłem – gdy wyczerpię zapas tych i próbek, to pomyślę np. o Relatonicu. Problem właśnie tkwi w tym, że zapasu wyczerpać nie mogę, bo jego stosowanie przyprawia mnie o ból głowy.