#77203
teges
Uczestnik

Dawkowanie:

Sulbutiamina + DMAE – 1 kapsułka

Fenylopiracetam – 2 kapsułki

Neuridine Original – 2 kapsułki

CDP Cholina + Cholina – 1 kapsułka

 

Jak oceniasz długofalowe działanie upregulacji dopaminowej – efekt się utrwalił? Czy twój obecny brak podatności na prekursory dopaminy wynika z jej optymalnego poziomu…?

Co do mojej upregulacji, to raczej po miesiącu odpuszczę sobie ten stack. Potrzebuję teraz energii do działania, a jej kompletnie nie mam i kolejne okazje uciekają mi sprzed nosa… Co ciekawe – jeśli w ciągu dnia mam jakąś bardziej dopaminową sytuację, to poziom energii wzrasta (wystarczą nawet ćwiczenia czy ciekawa rozmowa). Jednak tak się składa, że obecnie większość czasu spędzam bez takich bodźców, pracuję przed kompem i od mojej inwencji zależy jak dużo i jak dobrze zrobię. Na tym stacku sam z siebie nie jestem w stanie krzesać motywacji. Tu tkwi problem.

Fakt, że wpływ stacku zmienia się w czasie. Na początku było tylko zamulenie. Teraz zaczęły się pojawiać lepsze dni, jednak jest to nieregularne i nie do przewidzenia. Dzisiaj np. czuję się świetnie, mam motywację i energię, nawet ciężko mi się wczoraj zasypiało z powodu jakiegoś podekscytowania; a za to z niedzieli na poniedziałek spałem jak kamień, rano ledwo się wygrzebałem z łóżka i byłem kompletnie nieprzytomny, rozkojarzony.

Całość biorę rano, do śniadania.